Lazer Epilasyon Hakkında

0
987
lazer epilasyon

Lazer epilasyon, 18 yaşına gelmiş bayan/erkek her yaşta insana yapılmaktadır.
Lazer epilasyon kişiye göre seans farklılıkları gösterebilir. Epilasyona başlamadan önce kişilerle konsültasyonlarımızda, bayanlarda regl problemlerinin olup/olmadığı, hormonel bir sorunun olup/olmadığını sorulmalı. Çünkü epilasyona başlamadan önce bu tarz rahatsızlığı olan kişiler tespit edilirse tedavi doktorlarla birlikte gittiğinde daha kısa zamanda sonuçlar alınabilmekte.
Lazer epilasyonda dikkat edilmesi gereken: hangi merkezlerde nasıl uygulama yapıldığı, bu uygulamaların yalnızca uzman kişiler tarafından yapıldığına dikkat edilmeli. Lazer epilasyon cihazlarının isimlerini, yapan kişilerin uzmanlığını ve merkezleri çok iyi analiz etmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey: Nerede? Kimin tarafından ve Hangi cihazla yaptırılacak olmasıdır.
Epilasyon kişiye göre seans aralıkları değiştiği gibi 8 seans ortalama verilir. Bu 8 seans içerisinde tüy yapılarında giderek incelmeler ve açılmalar olmakta. Yeni çıkan teknolojilerde incelen tüyleri de görebilme özelliği olan lazer epilasyonları tercih ederseniz bununla da ilgili sıkıntı yaşamamış olursunuz.
Lazer epilasyonun 18 yaş itibariyle başlaması daha sağlıklı olmaktadır. Çünkü kişilerin 18 yaş itibariyle hormonel problemleri dengelere oturmakta. Daha erken yapılan epilasyonlarda zararı olur mu? Diye soranlara cevabımız: “Zararı olmaz, ancak yeniden kıllanma problemleri yaşamamak için 18 yaşını tercih etmelisiniz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here